De Vloer Op Chaos Beneden, Meissie, in therapie Peter de Baan bereidt samen met verschillende tekstschrijvers opdrachten voor. De acteurs werken vervolgens de scènes uit, onvoorbereid.
Liefde gaat door de maag Verzoeningstaart Zoektocht naar de betekenis van het spreekwoord Liefde gaat door de maag.
Life is beautiful Einde van de wereld Korte films met elk een adagium van Erasmus als uitgangspunt. Erasmus verzamelde meer dan drieduizend adagia, zinnen die tot de verbeelding spreken en te denken geven.
Dus ik ben Ik ben ijdel, dus ik ben Waarom is erkenning zo belangrijk voor onze identiteit? Met Frank Meester, Maarten Doorman, Alain de Botton, Arie Boomsma, John Locke e.a.
De Magie van Wetenschap Roepende in de woestijn Hoe is het als je jarenlang voor een grote storm hebt gewaarschuwd en er plotseling middenin zit, als de financiële crisis voortraast en er banken omvallen? Een portret van econoom Arnoud Boot.
De Magie van Wetenschap Niet voor bangeriken Jeroen Berkvens volgt hersenonderzoeker en wetenschappelijk zenuwcentrum Peter Hagoort. Ons brein moet de meest uiteenlopende zaken combineren en steeds nieuwe indrukken verwerken.
Liefde gaat door de maag Een sjtetl die niet meer bestaat. Sonia Honigmann Pach, de moeder van documentairemaakster Heddy Honigmann, bereidt Jiddische vrennekes.
De Vloer Op Iraanse bruid, Undercover, Koeien knuffelen Acteurs improviseren op actuele dilemma's. -Iraanse bruid. -Undercover. -Koeien knuffelen.
Duivelse Dilemma's - Mariëlle Dekker Mariëlle Dekker, directeur Augeo Foundation, belicht het perspectief van een mishandeld meisje, dat in een brief aan Mariëlle vertelt op welke manier zij graag had gewild dat er met haar situatie was omgegaan.