Dossiers: Levenskunst, Kunst en Wetenschap
Tags: kennis

Hoe word ik Brel-kenner in één nacht?
Jacques Brel
donderdag, 20 oktober 2011 02:02 Radio 1
Presentatie: Theodor Holman
Naar de online stream: klik hier
Thema-uitzending over Jacques Brel met gasten en livemuziek. Rechtstreeks met publiek vanuit Café Desmet in Amsterdam.
Hoe word ik Brel-kenner in één nacht?
Jacques Brel (8 april 1929 - 9 oktober 1978) is een legende. Hij leefde fel en gepassioneerd. Eigenlijk geen wonder dat hij maar 49 jaar werd, maar zijn muziek wordt nog altijd gedraaid en ook het verhaal van zijn leven wordt telkens weer verteld. Theodor Holman draait de mooiste muziek van Brel, ontvangt o.a. Brel-biograaf Mohamed el-Fers en praat met hem over Brel en de vrouwen, Brel en de mannenvriendschappen, de tragiek van Brel en de kracht van Brel. Zanger Sjors van der Panne is fan van Brel en zingt live een aantal van de mooiste liedjes (o.a. l'Amour est mort).
Presentatie: Theodor Holman
Foto: Jacques Brel (Hollandse Hoogte)
Naar de website: http://www.human.nl/jacquesbrel
E-mail: human@omroep.nl
Beste Arjen de Haas,Jacques Hoogenbosch en JJ du Sart,
Hartelijk dank voor jullie reacties! Het programma is online beschikbaar. Zie bovenstaand online stream klik hier. Meer informatie is ook terug te vinden op www.human.nl/jacquesbrel daar is binnenkort ook de playlist terug te vinden.
Namens de redactie, Met vriendelijke groet,
H. van Til, productie-assistent
H.v.Til / HUMAN / Productie-assisent
20 oktober 2011
Ook ik heb belangstelling voor de uitzending van Hoe word ik een Brelkenner in een nacht die ik vannacht gemist heb
Hartelijk dank voor de uitzending en uw antwoord
Jan du Sart
jj du Sart
20 oktober 2011
IK wil Human bedanken voor het meer dan geweldige programma. Een prachtig beeld maar vooral de presentatie was verfrissend, mensen met verstand van zaken, liefhebbers ten voeten uit en dat voel je. Klasse.
jacques Hloogenbosch
20 oktober 2011
Geachte redactie,
Ik verheug me zéér op de uitzending van vannacht over Jacques Brel! Ik begrijp ook dat zo'n lange uitzending alleen 's nachts haalbaar is. Mijn probleem is dat ik morgen weer fris les moet geven en het niet kan maken vannacht 3 uur aan de radio gekluisterd te zitten en ik ook geen ouderwets cassetterecordertje heb om de uitzending op te nemen. Ook geen idee of zo'n opname ook per computer mogelijk is.
Ik zag ook nog weinig mogelijkheden tot podcasts downloaden van voorbije uitzendingen bij Humanistische omroep. Is er een mogelijkheid om de uitzending te bestellen op cd of anderszins in bezit te krijgen?
met hartelijke dank vast voor de uitzending en uw antwoord.
Arjen de Haas
Arjen de Haas
19 oktober 2011
OBA Live wo 23 mei 19:02 Radio 5
De vloer op do 24 mei 14:05 Ned 2
Holland doc: De lege plek - het zwijgen van Bovensmilde do 24 mei 23:00 Ned 2
OBA Live vr 25 mei 19:02 Radio 5
De vloer op vr 25 mei 22:55 Ned 2
De vloer op zo 27 mei 14:30 Ned 2
Pieter Hilhorst in gesprek met... zo 27 mei 19:02 Radio 5
OBA Live ma 28 mei 19:02 Radio 5
OBA Live wo 30 mei 19:02 Radio 5
De vloer op do 31 mei 11:30 Ned 2
De vloer op do 31 mei 14:05 Ned 2
Holland Doc: Jeroen Jeroen do 31 mei 22:55 Ned 2
OBA Live vr 1 jun 19:02 Radio 5
De vloer op vr 1 jun 22:55 Ned 2
Telefilm: Doodslag za 2 jun 22:15 Ned 3
Telefilm: Doodslag za 2 jun 22:20 Ned 3
OBA Live ma 4 jun 19:02 Radio 5Wekelijks overzicht van nieuws, debat, agenda, blogs en HUMAN producties


















