Maandag 22 november 1999


12.02 - 13.00 uur
Radio 5
1008 AM
In stereo op de kabel

vorige week volgende week

Ben je dertig jaar of jonger, heb je ervaring met debatteren en wil je een keer meedoen, mail dan naar Yolanda Mante met je  persoons gegevens en een motivatie.


Een debat over een actueel thema onder leiding van Sarah Verroen.

Werken aan waarden

In januari volgend jaar verschijnt bij het Humanistisch Verbond het boekje "Werken aan waarden", met daarin 21 agendapunten en ethische stellingen voor de volgende eeuw. Zal er in 2000 algemene overeensteming zijn over themašs als vrijheid, verantwoordelijkheid, presteren en het omgaan met dieren?

Klaas Drupsteen vraagt het zijn gasten: Marco Oostdijk, auteur van "Werken aan waarden" en communicatieadviseur bij de provincie Zuid-Holland, Martine van Poeteren, radiojournaliste, Jeroen de Veth, voorzitter van de vereniging van jonge liberalen (J.O.V.D.) en Maaike Wermer van de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren (zij houdt zich bezig met een actie tegen xenotransplantatie; het overzetten van organen van dieren naar andere dieren of mensen).

vorige week volgende week